Skip to product information
1 of 1

Modastika

Kundër rënies për flokë pa volum!

Kundër rënies për flokë pa volum!

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 1,600 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

 

Seti 1 + 1 !

Shampo kundër Rënies së Flokëve me Vaj Argani. 

Bukuroshja që arrin flokët tuaj nga tokat magjike të Marokut!

Shampo-ja kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë. 

Detajet e produktit:

Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten, përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili është efektiv kundër rënies së flokëve, gjithashtu kujdeset për to nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara. Gjithashtu, nuk keni nevojë të përdorni balsam.


Përdorimi i produktit:

 Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni për të paktën pesë minuta. Në ndërkohë, masazhoni flokët për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne rekomandojmë përdorimin e tij të rregullt në mënyrë që të merrni rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

Krem për Lëkurën me vaj Argani.

Është i njohur për hidratimin dhe kujdesin që i nevojitet lëkurës me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji argan organik, gjalpi shea, provitamina B5 dhe vitamina E. Kremi, i pasuruar me vaj argan, e bën lëkurën më të butë dhe rrezatuese, duke ju bërë të ndiheni të lehtë pas përdorimit të saj. Lëkura juaj do të duket më shkëlqyese, e rigjeneruar dhe e fuqishme. Përdoreni si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.    

Përdorimi: 

Vendosni kremin e lëkurës me vaj Argan në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni me lehtësi këtë produkt si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën kur filloni ditën, pas dushit dhe banjës së diellit ose sa herë që keni nevojë për të.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

 

View full details