Skip to product information
1 of 1

Modastika

Kundër rënies për flokë pa jetë!

Kundër rënies për flokë pa jetë!

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 1,600 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Seti 1 + 1 !

Shampo me Vaj Ulliri

Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre. Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, është efektiv kundër rënjes së flokëve, gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara.

 Përdorimi:

Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Shpëlajeni atë me ujë të vakët.

Ne rekomandojmë që të përdoret rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

Krem për Lëkurën me Aloe Vera

Produkt 100% natyral, i përbërë nga bima e Aloe Vera me origjinë nga Afrika, e cila njihet  si "bima e pavdekësisë". Për këtë arsye konsiderohet një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Mjafton të theksohet vlera e aloe verës si mbajtëse e 20 mineraleve, 18 aminoacideve dhe 12 vitaminave. Thalia Natural Beauty Aloe Vera Repair and Moisturising Skin Cream parandalon tharjen e lëkurës me 50% ekstrakt aloe vera dhe vajra të vlefshëm në përmbajtjen e saj dhe siguron ushqim të thellë të lëkurës. Ky produkt është formuluar posaçërisht për të siguruar hidratimin e lëkurës së dehidratuar dhe të ekspozuar në diell. Nuk përmban paraben dhe parafinë që mund ti japin probleme shëndësore.  

Përdorimi:

Vendosni kremin në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni me lehtësi këtë produkt si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën kur filloni ditën, pas dushit dhe banjës së diellit ose sa herë që keni nevojë për të.

*Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

 

View full details