Kundër rënies për flokë me yndyrë e zbokth !

  Kundër rënies për flokë me yndyrë e zbokth !

  Lek 800 Lek 1,600
   DESCRIPTION

    

   Seti 1 + 1 !

   Shampo me Sulfur dhe Piper të Kuq

   Shampo-ja kombinon sulfurin dhe piperin e kuq, të cilat janë përdorur për të ushqyer flokët për shekuj dhe premton flokë më të fortë nga rrënja në majë.

    Cilat janë përfitimet e squfurit?

   Sulfuri, një mineral që luan një rol të rëndësishëm në rritjen e flokëve dhe zhvillimin e flokëve, ka shumë keratinë në përmbajtjen e tij. Gjithashtu rrit funksionin e vitaminave B5 dhe B3. Ka shumë përfitime për shëndetin e njeriut, përshpejton qarkullimin e gjakut dhe lë efekte pozitive në lëkurën e flokëve.

    Cilat janë përfitimet e specit të kuq?

   Speci i kuq stimulon gjëndrat e flokëve me kapsaicinën që përmban dhe siguron rritje më të shpejtë të flokëve. Për më tepër, speci i kuq shkakton çlirimin e hormonit të lumturisë.

    Efektet e shamponit Thalia Sulfur dhe Red Pepper

   Karakteristikë tjetër e produktit Shalia Sulfuri dhe Red Pepper Shampoo është aktive me barishte PhytoComplex AHL®, e cila merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektive kundër rënies së flokëve. Për këtë arsye, nuk keni nevojë të përdorni një balsam shtesë.

   Përdorimi i produktit:

   Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni në flokët për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Shpëlajeni atë me ujë të vakët. Ne rekomandojmë që të përdoret rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   Krem për Lëkurën me Ekstrakt Trendafili

    

   Ndihmon për të lehtësuar lodhjen e lëkurës dhe për ta mbrojtur atë kundër faktorëve të mjedisit. Falë strukturës së saj të hollë, ajo absorbohet lehtësisht pa lënë një ndjenjë vajore, ndihmon në parandalimin e shkëlqimit të lëkurës dhe fitimin e një pamjeje të qartë.

   Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje masazhi rrethore.

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP