Skip to product information
1 of 1

Modastika

Kundër rënies për flokë me yndyrë!

Kundër rënies për flokë me yndyrë!

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 1,600 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Seti 1 + 1 !

Shampo Bimore me Levandë dhe Ekstrakt Sherebele.

Një shampo unike që i thotë STOP rënies së flokëve me tre elementë, me lëndë të parë të fuqishme dhe përbërës aktivë.

 Informacione mbi produktin:          

Shampo bimore Thalia Natural Beauty me Lavender & Ekstrakt Sage i efektshëm kundër rënjes së flokëve, siguron gjallëri dhe plotësi të flokëve tuaj duke mbrojtur ekuilibrin e vajit të kokës. Produkti i bën këto me tre përbërës: Livando, caj mali dhe aktivi i quajtur PhytoComplex AHL®.

Livandoja dhe sherebela janë përdorur gjatë gjithë historisë për humbjen e flokëve. Livanda aromatike gjithashtu i bën flokët tuaj më të trashë dhe të butë dhe parandalon formimin e zbokthit. Sherebela siguron riparimin e flokëve të thyer dhe i bën flokët tuaj të duken më të shkëlqyeshëm. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban.

Përdorimi i produktit:

Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënies së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

 

Krem për Lëkurën me Marshmallow

Lulja e Marshmallow është një bimë që është përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet. Një nga vetitë më të rëndësishme të luleve marshmallow është se ajo përmban një substancë të quajtur mukozë që duket si çamçakëz. Kjo substancë, e cila krijon një efekt zbutës në indet, ka një efekt shumë hidratues dhe tonik.

Marshmallow gjithashtu përmban niseshte, pektinë, sheqer të papërpunuar, asparaginë, licithin, të cilat janë aminoacide të dobishme për lëkurën dhe vitamina dhe minerale të ndryshme. Falë këtyre vetive, lulja e marshmalloë pastron qelizat e vdekura në lëkurë ndërsa eleminon acarimin e lëkurës dhe krijon një strukturë të shëndetshme të lëkurës, hidraton lëkurën duke u kujdesur thellë për të dhe zvogëlon qeskat nën sy.

Kremi i Lëkurës Marshmallow, 100 përqind natyral dhe 100 përqind inovativ, është një produkt që i ofron të rinjve një kujdes të mrekullueshëm pastrues, zbut dhe ndihmon në zbutjen e lëkurës tuaj me aromën e saj të ëmbël-energjike dhe ekstrakte të luleve të marshmalloë. Me formulën e tij të veçantë që siguron thithje të shpejtë, nuk lë ndjesinë e vajit pas përdorimit. Ai gjithashtu zvogëlon poret dhe ndihmon në parandalimin e pikave të zeza, aknet, të cilat janë ndër problemet më të mëdha të të rinjve. Produkti ndihmon fytyrën tuaj të ketë një pamje të gjallë dhe rrezatuese. Ju mund të përdorni kremin e lëkurës Thalia Natural Beauty Marshmallow si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

Përdorimi: 

Vendosni kremin në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni produktin në fillim të ditës, pas dushit dhe banjës së diellit ose sa herë që keni nevojë për të.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

 

View full details