Kujdesu si një Geishë

  Kujdesu si një Geishë

  Lek 1,820 Lek 2,800
   DESCRIPTION

   Shampoja Thalia Natural Beauty Sakura, e cila përmban intensivisht esencat e lules së pemës sakura (lulja e qershisë), e famshme për trëndafilin unik të japonezëve, premton shkëlqim dhe flokë të fortë.

   Sakura, simboli i mrekullueshëm i natyrës, siguron hidratim të fortë në flokët tuaj me esencat e saj ushqyese dhe përmirëson ndjeshëm dehidratimin e flokëve tuaj. Ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes në flokë si thatësia dhe mungesa e vëllimit. Ai ushqen flokët tuaj me vitaminën E dhe përmbajtjen e provitaminës B5, dhe me vaj bisabalol, krijon një pengesë të plotë kundër faktorëve të jashtëm duke mbështetur riparimin e fijeve tuaja të flokëve. Ajo rrit nivelin e lëmuar  të sipërfaqes së flokëve në rastet e efekteve në mjedis, ngjyrosjen dhe dëmtimet e lidhura me flokët dhe i rigjallëron flokët tuaj duke siguruar një shkëlqim të dukshëm.

    

   Mbaj një pranverë të pafund në flokët tuaj me Thalia Natural Beauty Sakura Hair Mask, e cila është ushqyese dhe ultra-hidratuese për flokët e dëmtuar! Kjo maskë për kujdesin e flokëve do t’i zbusë dhe shkëlqejë flokët tuaj. Ruan ngjyrën e flokëve tuaj dhe lehtëson procesin e tharjes me tharëse. Me esencat e saj ushqyese, siguron hidratim të fortë në flokë dhe përmirëson ndjeshëm dehidratimin e tyre. Ndërsa forcon dhe ushqen fijet e flokëve me vitaminë E dhe provitaminën B5, ajo ofron një  aromë të freskët dhe të qëndrueshme.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP