Kristalin me farë liri

  Kristalin me farë liri

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Kristale me origjinë bimore me një strukturë kremoze, një alternativë natyrore ndaj silikoneve. Ideale për flokët e djegur, të dëmtuar dhe të ndarë në skajet. E pasur me përbërës perimesh (liri i farës, jojoba, proteina të sojës, dylli i farës së lulediellit, dylli mimosa) që gjallëron flokët, duke i dhënë dritë dhe kompaktësi. Nuk përmban alergjen

   Aplikojeni në skajet dhe gjatësitë. Nëse përdoret para tharjes mbron nga nxehtësia e tharëses së flokëve dhe skalpit. Në flokë të thatë ju jep shkëlqim dhe zbutje. Tundeni para se ta përdorni.

    * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP