Kremra për Fytyrën

  Kremra për Fytyrën

  Lek 499 Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Kremi me vaj argani për fytyrën siguron hidratimin dhe kujdesin që i nevojiten lëkurës suaj me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji organik i arganit, gjalpi shea, pro-vitamina B5 dhe vitamina E.

   Kremi e bën lëkurën të duket më e ndritshme, e lëmuar dhe e shëndetshme.

   Kremi me fara Chia për fytyrën ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të çmuar të vajit dhe jep një ndjenjë të butë dhe gjallëruese. Formula e saj, e cila forcohet me vitaminën E natyrale, gjalpë shea, provitamin B5, të përfshira në vajin chia, siguron hidratim dhe kujdesin për nevojat e lëkurës suaj. Rekomandohet për përdorim si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Kremi për kujdesin e fytyrës me vaj Avokado hidraton fytyrën tuaj natyrshëm me acide yndyrore të çmuara dhe vaj avokado, i cili përmban shumë minerale. 

   Ai mbron barrierën e lëkurës që humb hidratimin dhe ndihmon në heqjen e thatësisë së lëkurës dhe rritjen e elasticitetit të saj, duke mos bllokuar poret.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP