Skrab për Fytyrën me Verbena dhe Myshk Islandeze

  Skrab për Fytyrën me Verbena dhe Myshk Islandeze

  Lek 600
   DESCRIPTION

   Skrabi i fytyrës së serisë Thalia Pure Balance ofron një kombinim ideal me Verbena dhe myshk Islandeze, veçanërisht për lëkurën me yndyrë.

    Informacione mbi produktin:

   Falë mikro grimcave pastruese në formulën e tij, lejon hapjen e poreve të zgjeruara dhe të bllokuara duke pastruar yndyrën dhe papastërtitë që shkaktojnë njolla të zeza. Ndihmon në parandalimin e përsëritjes së pikave të zeza. Ai pastron lëkurën nga yndyra dhe siguron kontroll të shkëlqimit gjatë gjithë ditës. Aroma e freskët që ka relakson lëkurën dhe i jep asaj një pamje të qartë.

    Përdorimi i produktit:

   Koha ideale për ërdorim është para gjumit. Vendoseni në lëkurë të pastruar dhe me lagështi, me lëvizje të vogla rrethore.

   Shmangni kontaktin me zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe thajeni butësisht me një peshqir. Rekomandohet ta përdorni 2 ose 3 herë në javë, sipas nevojës.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP