Krem për Këmbët me Gjalp Shea dhe Vaj Lajthie

  Krem për Këmbët me Gjalp Shea dhe Vaj Lajthie

  Lek 500
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Kremi për këmbët Thalia Nutritive ofron kujdesin më natyral për këmbë të thata dhe të dëmtuara. Falë vajrave të vlefshëm si gjalpi shea dhe vaji i lajthisë, zvogëlon formimin e zonave të ngurtësuara, të ashpra dhe çarje në këmbë. Falë rrushit të zi pa fara dhe myshkut në formulën e saj, ajo gjithashtu ofron një zgjidhje efektive kundër djersës dhe aromave të pakëndshme të  këmbëve.

   Përdorimi i produktit:

   Aplikoni duke e masazhuar në mëngjes dhe në mbrëmje. Mund ta përdorin të gjithë anëtarët e familjes.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP