Krem Nate Tsubaki

  Krem Nate Tsubaki

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Bukuria juaj fshihet në kujdesin rigjenerues të natës. Ndërsa koha përparon, vetë-rinovimi i lëkurës ngadalësohet dhe lëkura juaj ka nevojë për kujdes. Qetësia e natës është koha më e mirë për kremin që të tregojë efektin e tij intensiv. Në këtë mënyrë, kur zgjoheni nga gjumi, nuk shihet lodhja, rrudha më të theksuara dhe lëkurë e thatë. Kremi novator Tsubaki ndihmon lëkurën tuaj të rigjenerohet duke ruajtur efektin e saj gjatë gjithë natës. Ai siguron një kujdes intensiv për fytyrën tuaj me vajin e tij intensiv tsubaki (kamelia). Jashtëzakonisht i pasur me acide yndyrore omega-9, vitaminë E dhe kolagjen bimor, tsubaki ushqen lëkurën tuaj në mënyrë të mrekullueshme.

   Me acidin Hyaluronic, Vitaminën E dhe Provitaminën B5, siguron hidratimin dhe energjinë e nevojshme në lëkurën tuaj. Ekstrakti i kërpudhave Coprino, xhensen dhe rrënja e jamballit gjithashtu lehtësojnë lodhjen e lëkurës suaj. Meqenëse ekuilibri i hidratimit së lëkurës suaj ruhet dhe gjatë gjithë natës, ju do të ndiheni më i ri, i fuqishëm, dhe energjik kur zgjoheni në mëngjes. Aroma e këndshme e Innovative Organic Tsubaki Oily Night Cream qëndron në lëkurën tuaj brenda natës.

   Përdorimi:

   Vendosni kremin në fytyrë dhe qafë me një masazh të lehtë çdo natë para se të flini.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP