Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem Dite Tsubaki

Krem Dite Tsubaki

Regular price Lek 1,500 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kremi i Ditës së Vajit Organik Tsubaki punon me ju gjatë gjithë ditës. Ka një qëllim; Për ta bërë lëkurën tuaj më të hidratuar, më të pastër, më të shkëlqyeshme dhe të freskët.

Informacione mbi produktin:

Lëkura juaj e ndjeshme është e ekspozuar ndaj rrezeve UV, ndotjes dhe faktorëve të tjerë mjedisorë gjatë gjithë ditës. Këta faktorë të jashtëm dhe stresi bëjnë që lëkura juaj të zbehet, të humbasë hidratimin dhe për këtë arsye lëkura juaj do të plaket para kohe. Krem ditor me vaj organik novator Tsubaki jo vetëm që ndihmon për të mbrojtur lëkurën tuaj nga faktorë të jashtëm gjatë gjithë ditës, por gjithashtu siguron hidratim dhe kujdes për nevojat e lëkurës suaj. 

Ju ndihmon të arrini një strukturë të butë dhe të re të lëkurës. Jashtëzakonisht e pasur me acide yndyrore omega-9, vitaminë E dhe kolagjen bimor, tsubaki ushqen lëkurën tuaj në mënyrë të mrekullueshme. Tsubaki është gjithashtu vaji me acidin oleik më të lartë që gjendet në lëkurën tonë.

Ndërsa freskoni lëkurën tuaj me vaj organik jojoba, vaj organik krunde orizi dhe vaj organik susami, ajo gjithashtu rinovon lëkurën tuaj me përbërës të tjerë natyralë të lëndëve të para. Vaji i krundeve të orizit dhe ekstrakti i luleve të kalendarit sigurojnë barrierat mbrojtëse për nevojat e lëkurës tuaj, ndërsa gjalpi shea dhe vaji i susamit mbështesin detyrën e mbrojtjes së lëkurës tuaj nga faktorë të jashtëm. Ndërsa acidi hialuronik plotëson nevojën e lëkurës tuaj për lagështi, Vitamina E dhe Provitamina B5 bllokojnë energjinë në lëkurën tuaj. Ky produkt unik ju ndihmon të ndiheni më të ri duke e mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të pastër gjatë gjithë ditës. Pas përdorimit të produktit, lëkura juaj duket rrezatuese dhe më e gjallëruar. Aroma e këndshme e Innovative Organic Tsubaki Oily Day Cream qëndron në lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës.

 Përdorimi:

Vendosni kremin inovativ organik Tsubaki Oily Day në fytyrën dhe qafën tuaj me një masazh të lehtë çdo mëngjes.

View full details