Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem Trupi Rigjenerues(Oriental)- ETEREA

Krem Trupi Rigjenerues(Oriental)- ETEREA

Regular price Lek 3,800 ALL
Regular price Sale price Lek 3,800 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Title
  • Formulë e  vajit të shegës organike  dhe bajameve të ëmbla
  • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
  • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
  • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike

Formati 250 ml

 

View full details