Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh)-ETEREA

  Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh)-ETEREA

  Lek 999 Lek 3,800
   DESCRIPTION
   • Formulë e  vajit të shegës organike ,bajameve dhe luleve 
   • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
   • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
   • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike                        Formati 250 ml
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP