Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli-BIOSNAIL

  Krem Trupi me 75% sekrecion kërmilli-BIOSNAIL

  Lek 4,800
   DESCRIPTION

   Krem ushqyes me sekrecion  kërmilli. Ky krem ndihmon për të përmirësuar qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lëkurës tuaj, falë parimeve aktive që përmbahen në formulën e saj: Sekrecion i kërmillit (ushqyes), Uji aktiv i sekrecionit  të kërmillit  (forcues), Acidi Hyaluronic , Kafeina (lipolitik dhe kullues), Glycerine Plant ( hidratues), Vaj Organik i Jojobës (hidratues), Ekstrakt i Kalendulës Organike (ri-epitelizues) dhe Vaj Argan Organik (oksigjenues). Përbërësit aktivë e bëjnë lëkurën më të rregullt dhe të lëmuar, më kompakte dhe të fortë dhe ndihmojnë në kullimin e lëngjeve të tepërta. Përdorni atë për një periudhë të zgjatur, së bashku me 90% Xhel Trupi Secrecion Kërmilli, për të përmirësuar efektivitetin e tij.

   Formati: 200 ml

   Aplikoni një sasi të duhur të kremit në zonën përkatëse të trupit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP