Xhel me 90% Sekrecion Kemilli -BIOSANIL

  Xhel me 90% Sekrecion Kemilli -BIOSANIL

  Lek 5,900
   DESCRIPTION

   Xhel me 90% Sekrecion Kërmilli -BIOSANIL.

   Një formulë efektive e cila në sajë të përbërësve të saj me efekt forcues, ushqyes (sekrecion  kërmilli), hidratues dhe qetësues (Ekstrakti Organik Mauve) dhe hidratues (Glicerinë bimore,Aloe Vera dhe vaj ulliri organik). Përdoreni atë në fytyrën tuaj çdo ditë për një periudhë të zgjatur, për të eliminuar puçrrat dhe luftuar rrudhosjen e lëkurës; ose përdorni atë në trupin tuaj për të ndihmuar në shenjat e celulitit, mbledhjes së  ujit dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Cilësi e çmuar, aromë e butë dhe e këndshme.

   Formati: 100 ml

   Përdorimi:

   Aplikoni xhelin në fytyrën ose trupin tuaj, masazhoni derisa të përthithet plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP