Krem për Sytë me Perla dhe Peptide

  Krem për Sytë me Perla dhe Peptide

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Kremi për konturin e syve kundër plakjes Thalia Natural Pearl & Peptide Reverse Age Seria!

   Informacione mbi produktin:

   Me Pearl & Peptide Reverse Age Series thuaji lamtumirë rrudhave poshtë syve sepse lëkura juaj do të duket plot jetë, e hidratuar dhe e rinuar. 

   Ky krem ​​i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, është me "aftësi të dyfishtë" që mund të përdoret për konturin e syve me strukturën e saj unike. Me përqendrimin maksimal të përbërësve anti-rrudhë siç janë pluhuri perlë , peptidi dhe acidi hialuronik, ai kryen në mënyrë perfekte kujdesin intensiv të vijave dhe rrudhave rreth syve.

   Kremi për konturin e syve, Pearl & Peptide Reverse Age Seria Thalia përmban shumë minerale, proteina dhe më shumë se 20 aminoacide që janë të dobishme për lëkurën. 

   Funksioni i peptideve, të cilat përbëhen nga molekulat e aminoacideve, është të transmetojnë midis qelizave. Peptidet luajnë një rol aktiv në rregullimin e metabolizmit, për më tepër, ato janë antibakteriale. 

   Përdorimi i produktit:

   Aplikoni kremin për konturin e syve kundër plakjes çdo mëngjes dhe në mbrëmje në sytë  tuaj me një masazh të lehtë.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP