BIOSNAIL Krem për konturet e syve
Sold Out

  BIOSNAIL Krem për konturet e syve

  Lek 2,800
   DESCRIPTION

   Kremi për konturet e syve,me veti kundër rrudhave dhe rrathëve,zbutës, hidratues dhe  pastrues  është një trajtim që përdor veprime sinergjike të ingredientëve si: jargë kërmilli,  acid hialuronik, vaj prej xhelit  Aloe Vera dhe vaj Durato të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP