Krem për Lëkurën me Vaj Chia

  Krem për Lëkurën me Vaj Chia

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Formula e saj, e pasur me vitaminë E natyrale, gjalpë shea, provitamin B5, të përfshira në vajin chia, siguron hidratimin dhe kujdesin për nevojat e lëkurës tuaj. Rekomandohet për përdorim si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në zonën e pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje masazhi rrethore, në mëngjes dhe në mbrëmje.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP