Krem për Lëkurën me Ekstrakt Orizi

  Krem për Lëkurën me Ekstrakt Orizi

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Falë vajit të krundit të orizit në formulën e tij, ai kontribuon në rritjen e elasticitetit dhe në pamjen e  freskët të lëkurës tuaj.

    Përdorimi i produktit:

    - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar, në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje rrethore masazhi. 

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP