Krem për Lëkurën me Esencë Sakura

  Krem për Lëkurën me Esencë Sakura

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Duke nxitur formimin e kolagjenit, ngadalëson plakjen e lëkurës dhe e mbron atë ndaj faktorëve të jashtëm.  Ne e rekomandojmë ta përdorni si pjesë të rutinës tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës nëse dëshironi të shikoni rezultate sa më të shpejta.

    Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje masazhi rrethore.

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP