Krem për Fytyrën me Ekstrakt Shege

  Krem për Fytyrën me Ekstrakt Shege

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Kremi e bën lëkurën të duket më e ndritshme, e lëmuar dhe e shëndetshme.

   Përdorimi i produktit: - Vendoseni butësisht në zonën tuaj të pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje masazhi rrethore, në mëngjes dhe në mbrëmje.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

    

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP