Krem për fytyrën me vaj Avokado

  Krem për fytyrën me vaj Avokado

  Lek 1,000
   DESCRIPTION
   Kremi për kujdesin e fytyrës me vaj Avokado hidraton fytyrën tuaj natyrshëm me acide yndyrore të çmuara dhe vaj avokado, i cili përmban shumë minerale. 

   Ai mbron barrierën e lëkurës që humb hidratimin dhe ndihmon në heqjen e thatësisë së lëkurës dhe rritjen e elasticitetit të saj, duke mos bllokuar poret.

   Përdorimi i produktit:

   Vendoseni butësisht në zonën e pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje rrethore-masazhuese, në mëngjes dhe në mbrëmje.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP