Krem per fytyren me trendafil .- THALIA

  Krem per fytyren me trendafil .- THALIA

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Trëndafilat më të përshtatshëm për nxjerrjen e ujit të trëndafilit dhe vajit të trëndafilit janë ato rozë. Trëndafili i famshëm Isparta (rosa damascena) është burimi numër një i prodhimit të ujit me trëndafila. Ashtë një fakt që historia e ujit me trëndafila në traditat turke shkon prapa në shekullin e 11-të. Trëndafili, i cili ka qenë një simbol i dashurisë dhe bukurisë për mijëra vjet, tani gjen një kuptim të ri me Serinë e Pastrimit dhe Balancimit të Trëndafilave Midnight të Thalia Natural Beauty. Kremi për Pastrimin dhe Balancimin e Trëndafilave Thalia Natural Beauty Midnight Rose, një nga produktet speciale të serisë, siguron balancim të yndyrës ashtu edhe hidratim që i nevojitet lëkurës tuaj me formulën e saj të veçantë të pasuruar me ujë trëndafili. Ndihmon për të lehtësuar lodhjen e lëkurës kundër faktorëve të mjedisit. Kremi pastrues dhe ekuilibrues i fytyrës absorbohet lehtësisht pa lënë një ndjesi të yndyrshme falë strukturës së saj të hollë, dhe ndihmon lëkurën të parandalojë shkëlqimin dhe të fitojë një pamje të pastër. Trëndafili, i cili ka veti antioksiduese me përmbajtjen e tij të vitaminës C, rinovon dhe rinon lëkurën. Ai ndihmon në heqjen e rrudhave. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyeshëm, depërton lehtë në lëkurë me vajrat e saj natyralë.  Jep elasticitet, hap poret, zbut lëkurën. Ndihmon për të hequr mavijosjet dhe çantat nën sy. Ai e trajton lëkurën me vetitë e saj antibakteriale; Lehtëson ënjtjen, skuqjen, aknet dhe infeksionet si ekzema. Qetëson dhe relakson lëkurën.

   Nuk përmban paraben. 

   Përdorimi i produktit:

   Vendosni kremin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrën tuaj me një masazh të lehtë. 

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP