Krem për Fytyrën me Lajthi dhe Vanilje

  Krem për Fytyrën me Lajthi dhe Vanilje

  Lek 599 Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Me Vanilla & Witch Hazel Face Care Cream, e cila është krijuar posaçërisht për lëkurë të thatë, ju mund të merrni në pak kohë një lëkurë të butë, të hidratuar, të rigjallëruar dhe gjithashtu të mbroheni nga efektet e dëmshme të diellit.

   Kremi për fytyrën Vanilla & Witch Hazel ofron hidratim intensiv të lëkurës të thatë dhe të dehidratuar me formulën e saj unike që është jashtëzakonisht e lehtë, siguron  rigjallërimin dhe nuk bllokon poret e lëkurës. Zbut dhe ushqen lëkurën me përmbajtjen e saj me vanilje;

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP