Krem Nate Tsubaki

  Krem Nate Tsubaki

  Lek 599 Lek 1,500
   DESCRIPTION
   Bukuria juaj fshihet në kujdesin rigjenerues të natës. Ndërsa koha përparon, vetë-rinovimi i lëkurës ngadalësohet dhe lëkura juaj ka nevojë për kujdes. Qetësia e natës është koha më e mirë për kremin që të tregojë efektin e tij intensiv. Në këtë mënyrë, kur zgjoheni nga gjumi, nuk shihet lodhja, rrudha më të theksuara dhe lëkurë e thatë. Kremi novator Tsubaki ndihmon lëkurën tuaj të rigjenerohet duke ruajtur efektin e saj gjatë gjithë natës. Ai siguron një kujdes intensiv për fytyrën tuaj me vajin e tij intensiv tsubaki (kamelia). Jashtëzakonisht i pasur me acide yndyrore omega-9, vitaminë E dhe kolagjen bimor, tsubaki ushqen lëkurën tuaj në mënyrë të mrekullueshme.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP