Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem Hidratues për Këmbët

Krem Hidratues për Këmbët

Regular price Lek 1,900 ALL
Regular price Lek 1,900 ALL Sale price Lek 1,900 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Efekt zbutës për këmbë  të thata, të ashpra dhe të çara
  • I përbërë nga vajëra biologjike, Vitaminë E dhe ekstrakte të trëndafilit  
  • Nxit riprodhimin e qelizave
  • Krijon veprim zbutës, rigjenerues dhe antibakterial


View full details