Skrab për fytyrën me Vanilje dhe Lajthi të Egër

  Skrab për fytyrën me Vanilje dhe Lajthi të Egër

  Lek 600
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Skrabi i fytyrës të serisë Thalia Vanilla & Witch Hazel është formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe pa jetë. Produkti, i cili ndihmon lëkurën të lehtësohet dhe të lëmohet, ju ndihmon të arrini një lëkurë të butë, të hidratuar dhe të gjallë. Zbut dhe ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të vaniljes; Rrit aftësinë mbajtëse të ujit të lëkurës tuaj me lajthinë (ekstraktin e lajthisë) dhe gjalpin shea.

   Përdorimi i produktit:

   Koha ideale për lëkurën e fytyrës është para gjumit. Vendoseni në lëkurë të pastruar dhe të lagur me lëvizje të vogla rrethore. Shmangni kontaktin me zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe thajeni butësisht me një peshqir. Rekomandohet të përdorni 2 ose 3 herë në javë, sipas nevojës.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP