Krem për Fytyrën me Vaj Argani

  Krem për Fytyrën me Vaj Argani

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Kremi me vaj argani për fytyrën siguron hidratimin dhe kujdesin që i nevojiten lëkurës suaj me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji organik i arganit, gjalpi shea, pro-vitamina B5 dhe vitamina E. 

   E pasuruar me vajin e arganit ky krem bën që të keni një pamje më të re, të butë dhe rrezatuese. Mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Përdorimi i produktit:

   Vendoseni butësisht në zonën e pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje rrethore-masazhuese, në mëngjes dhe në mbrëmje.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    


    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   Customer Reviews

   No reviews yet Write a review

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP