Krem Fytyre SPF 50+,Kundra Njollave Me Acid Hialuronik 

  Krem Fytyre SPF 50+,Kundra Njollave Me Acid Hialuronik 

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

    Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me  peshë molekulare 3,hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet  UVA / UVB. Falë ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe  papaja  siguron mbrojtje të gjatë pa  lënë njolla  të bardha .

   Formati 50 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP