BIOSNAIL, Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë, me 66% sekrecion kërmilli
BIOSNAIL, Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë, me 66% sekrecion kërmilli

  BIOSNAIL, Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë, me 66% sekrecion kërmilli

  Lek 4,250
   DESCRIPTION
   Kremi i fytyres i bazuar në jargët e kermillit dhe  acidin hialuronik. Te gjitha llojet e lëkures përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendienteve të tij: Jargët e kërmillit (ushqyes), elementë  aktivë  të  jargëve të  kërmillit (elasticitet), Acidin  Hialuronik (kunder rrudhave),vaj Jojoba dhe Gjalpë Organic Shea
   (zbutës), Vaj Organik Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues), dhe Glicerinë  Perimesh(hidratues).
   Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kunder shenjave të para të rrudhave dhe  i jep lëkurës bukurinë e saj natyrale.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP