BIOSNAIL, Krem fytyre anti-age për lëkurë të ndjeshme , 70% sekrecion kërmilli.

  BIOSNAIL, Krem fytyre anti-age për lëkurë të ndjeshme , 70% sekrecion kërmilli.

  Lek 5,100
   DESCRIPTION


   Krem për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe elementë aktive nga jargët e kërmillit  per efekt natyral kundër rrudhave

   Ka veti ushqyese dhe hidratuese në lëkurë dhe gjithashtu ka ingredient të fuqishëm aktive që stimulojnë prodhimin e acidit hilauronik, kolagjenit dhe elastinës për të bërë lëkurën të duket me kompakte, e tërhequr dhe  elastike.

   Me teksturë të mëndafshtë, krem i pasur me ingredient kundër ndotjes, e cila ndihmon në forcimin natyral të sistemit mbrojtës nga dëmtimet e smogut, ndotjes dhe agjentëve atmosferike, duke ribalancuar lëkurën. I qëndrueshëm dhe shkëlqyes në fytyrë, ka përqëndrim  të lartë molekulash të Acidit Hilauronik për veti kundër rrudhave dhe gjalpë organik Shea me veti ushqyese.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP