Krem Duarsh Riparues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Krem Duarsh Riparues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Lek 500
   DESCRIPTION

   Kremi Riparues dhe Hidratues i duarve u krijua posaçërisht në Laboratorin e Kozmetikës Akten për t'ju dhënë duarve tuaja një kujdes të mrekullueshëm me ekstraktin e saj 50% të aloe vera, strukturën e dendur dhe të lëngshme.

   Ky krem hidraton dhe mbron duart tuaja, ndihmon në riparimin e duarve dhe thonjve të dëmtuar. Përveç pastrimit dhe hidratimit të lëkurës, Aloe Vera ka një efekt shërues në djegiet, plagët dhe pickimet e insekteve. Aloe është gjithashtu jashtëzakonisht e aftë të mbrojë lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit. Duhet të përmendim gjithashtu se bima afrikane është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash.

    Përdorimi:

   Hidhni kremin për riparimin dhe hidratimin e duarve, në madhësinë e një lajthie, në dorën tuaj dhe aplikojeni atë duke masazhuar të gjithë dorën, duke përfshirë thonjtë tuaj, me lëvizje rrethore.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP