Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Set për Fytyrën me Kefir dhe Probiotikë + Krem Duarsh Dhuratë

Set për Fytyrën me Kefir dhe Probiotikë + Krem Duarsh Dhuratë

Regular price Lek 2,200 ALL
Regular price Lek 0 ALL Sale price Lek 2,200 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

Lëreni fuqinë e probiotikëve dhe kefirit të rrjedhë në duart tuaja dhe lëkura do të jetë e ndritshme dhe e freskët! Kremi për duart PROBIOTIC Thalia Natural Beauty me ekstrakt kefiri është një formulë e kujdesit për lëkurën që zbut, ushqen dhe ekuilibron lëkurën. Pre dhe probiotikët e përqendruar me bazë kefir ushqejnë mikrobiomën e lëkurës dhe mbështesin një lëkurë të shëndetshme. Në këtë mënyrë, duart tuaja mbrohen nga efektet shkatërruese të faktorëve kimikë dhe mjedisorë ndaj të cilëve ekspozohen gjatë gjithë ditës. Formula e saj, e pasuruar me përbërës ushqyes të tillë si panthenol, vitaminë E dhe gjalpë shea, hidraton thellë lëkurën tuaj, mbron nga konsumimi dhe siguron një pamje të ndritshme dhe të freskët të lëkurës.

Përdorimi:

Vendosni kremin e duarve Thalia Natural Beauty PROBIOTIC me ekstrakt kefiri në mëngjes dhe gjatë gjithë ditës sipas nevojës për tu hidratuar gjatë gjithë ditës.

 Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details