Krem Balancues për Duart

  Krem Balancues për Duart

  Lek 500
   DESCRIPTION

   Lërini duart tuaja të jenë të buta si petalet e trëndafilit, me kremin ​​pastrues dhe balancues të duarve Thalia Natural Beauty Midnight Rose!

   Trëndafili, i cili ka veti antioksiduese me përmbajtjen e tij të vitaminës C, rigjeneron dhe rinon lëkurën. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyer dhe depërton lehtësisht në lëkurë me vajrat natyralë që përmban. Tërheq lëkurën, siguron fleksibilitet, hap poret dhe e bën lëkurën të butë. Ai e trajton lëkurën me vetitë e saj antibakteriale, e pastron nga infeksionet si ënjtja, skuqja, puçrrat dhe ekzema.

   Me formulën e saj të veçantë që përmban uji i trëndafilit dhe vitamina E, ushqen, riparon dhe mbron duart e thata dhe të lodhura pa lënë një ndjesi të yndyrshme. Ju jep duarve butësi dhe forcon thonjtë

    Përdorimi i produktit:

   Merrni një sasi të vogël kremi dhe aplikojeni atë në lëkurën tuaj me lëvizje të butë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP