Skip to product information
1 of 1

Modastika

Krem Dite për Fytyrën Sakura Age-Defense

Krem Dite për Fytyrën Sakura Age-Defense

Regular price Lek 599 ALL
Regular price Lek 1,200 ALL Sale price Lek 599 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Ndërsa rrit elasticitetin e lëkurës tuaj, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës. Falë vajrave të vlefshëm dhe acidit hialuronik në përmbajtjen e tij, ndihmon që lëkura juaj të forcohet kundër faktorëve të jashtëm gërryes dhe të parandalojë rritjen e poreve dhe zbut lëkurën tuaj.

 Përdorimi:

Vendosni kremin kundër plakjes Thalia Natural Beauty Sakura në fytyrën dhe qafën tuaj me një masazh të lehtë çdo mëngjes.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details