Krem Dielli Bronzea Spf 50+

  Krem Dielli Bronzea Spf 50+

  Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB.

   Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha .

   Formati 150 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP