Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem kundër Njollave

Krem kundër Njollave

Regular price Lek 1,500 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

Kremi mbrojtës kundër njollave është krijuar në mënyrë që lëkura juaj të shkëlqejë gjithmonë dhe të duket e freskët. Njollat mund të ndodhin në lëkurë për shkak të ekspozimit të tepërt në dielli, gjatë shtatzënisë, gjatë çrregullimeve hormonale dhe trajtimeve të ilaçeve.

Thalia Natural Beauty ka krijuar kremin kundra njollave për ju që të keni një lëkurë rrezatuese dhe pa njolla. Kremi ndihmon në parandalimin e formimit të njollave në lëkurën tuaj, nga ana tjetër, siguron hidratimin që i nevojitet lëkurës tuaj me formulën e saj të lehtë dhe ruan PH dhe ekuilibrin e yndyrës të lëkurës tuaj me përbërësit e saj natyralë. Kremi mbrojtës bën që lëkura juaj të duket më e shëndetshme me përdorim të rregullt. Ju mund ta përdorni produktin si krem ​​hidratues në kujdesin tuaj të përditshëm. Vendosni Kremin Anti Blemish me kujdes mbrojtës duke e masazhuar në lëkurën tuaj.  

Kujdes:

Mos e përdorni nëse keni një alergji të njohur ndaj përbërësve në produkt. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar, të djegur ose të irrituar. Për përdorim të jashtëm.

 Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details