Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

  Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

  Lek 1,899 Lek 4,000
   DESCRIPTION

   Një produkt special kundër rrudhave

   • Stimulon rigjenerimin e qelizave
   • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
   • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit et
   • Ushqen thellësisht lëkurën
   • I jep tonalitet dhe elasticitet
   • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
   • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.

    

   Përdorimi:

   Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP