Krem Anti-age për lëkurë delikate

  Krem Anti-age për lëkurë delikate

  Lek 1,899 Lek 4,000
   DESCRIPTION
   • Trajtim specifik i dizenjuar për të parandaluar irritimet
   • Redukton skuqjet dhe mbron lëkurën ndaj faktorëve të jashtëm
   • Zbut në veçanti lëkurën delikate dhe përmirëson dukshëm pamjen e saj
   • Formula me Vitaminë E & Acid Hialuronik plotëson dhe rigjallëron lëkurën 

   Përdorimi:

   Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dh

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP