Kompleksi Thermo active (për flokë kaçurrela)

  Kompleksi Thermo active (për flokë kaçurrela)

  Lek 2,000
   DESCRIPTION

   Kompleksi termoaktiv për flokë kaçurrela krijon një shtresë mbrojtëse efektive dhe rigjeneron fibrat e flokëve duke i ruajtur njëkohësisht nga nxehtësia gjatë tharjes.

   Veprimi sinergjik i ingredientëve : kolagjen,acid sebacic, vaj argani,kërp,moringa, ginseng,acid hialuronik me peshë molekulare mesatare të ulët dhe ekstrakt të vitaminës C,është në gjendje të mbrojë,zbutë dhe ristrukturojë duke i dhënë forcë dhe shkëlqim flokëve.

   Për flokë elastikë dhe që mund ti stiloni shumë lehtë tashmë.

   Formati 100 ml

   Mënyra e përdorimit:
   Shkundeni para përdorimit dhe spërkateni në mënyrë të barabartë në flokë, si hapi i fundit para tharjes.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP