Kombinoje me outfit-in

  Kombinoje me outfit-in

  Lek 50 Lek 300
   DESCRIPTION

   Manikyr i shkëlqyeshëm dhe rezistent ndaj ujit .

   83% ulje për vetëm 24 h !

   Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

   • forcues i thonjve
   • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
   •  rezistent ndaj ujit

   Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP