Kolagjen për Makinerinë e Maskave të Fytyrës

  Kolagjen për Makinerinë e Maskave të Fytyrës

  Lek 3,500
   DESCRIPTION

   Ju do të mund ti riktheni lëkurës pamjen e freskët dhe rinore falë përdorimit të kolagjenit ne ritualet e përkujdesit të lëkurës.

   Kolagjeni është nevoja themelore jo vetëm për parandalimin e shenjave të plakjes, por ndihmon dhe në zbardhjen e lëkurës, në mbajtjen e elasticitetit të saj. Parandalon oksidimin e qelizave dhe ngadalësimin e plakjes për tu mbajtur të rinj dhe të bukur.

   Normalisht që 1 maskë fytyre ka nevojë vetëm për 1 pilulë kolagjeni, por nëse vini re se maska ​​është shumë e hollë, mund të vendosni 2 kolagjen.

   Bëni vetë lloje të ndryshme të maskave të fytyrës me lëngun e frutave dhe perimeve, sipas preferencave dhe nevojave të fytyrës tuaj.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP