Skip to product information
1 of 1

Modastika

Kërkoja dorën

Kërkoja dorën

Regular price Lek 250 ALL
Regular price Lek 500 ALL Sale price Lek 250 ALL
Sale Sold out
Tax included.

50 %  ulje për vetëm 24 h !

Krem Duarsh Riparues dhe Hidratues Aloe Vera 50% 

PERSHKRIMI

Kremi Hidratues i duarve u krijua posaçërisht në Laboratorin e Kozmetikës Akten për t'ju dhënë duarve tuaja një kujdes të mrekullueshëm me ekstraktin e saj 50% të aloe vera, strukturën e dendur dhe të lëngshme.

Ky krem hidraton dhe mbron duart tuaja, ndihmon në riparimin e duarve dhe thonjve të dëmtuar. Përveç pastrimit dhe hidratimit të lëkurës, Aloe Vera ka një efekt shërues në djegiet, plagët dhe pickimet e insekteve. Aloe është gjithashtu jashtëzakonisht e aftë të mbrojë lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit. Duhet të përmendim gjithashtu se bima afrikane është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash.

 Përdorimi:

Hidhni kremin për riparimin dhe hidratimin e duarve, në madhësinë e një lajthie, në dorën tuaj dhe aplikojeni atë duke masazhuar të gjithë dorën, duke përfshirë thonjtë tuaj, me lëvizje rrethore.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details