Këna Neutrale

  Këna Neutrale

  Lek 900
   DESCRIPTION

   Pluhur i butë i cassia obovata. Trajtim i vlefshëm për problemet e dermatitit seborik dhe atopik( ekzemë ose irritim i lekurës së kokës) , në mënyrë që t'i japë shkëlqim dhe strukturë flokëve. Mund të përdoret në të gjitha llojet e flokëve pa ndryshuar ngjyrën bazë (përveç flokut bjond ose platin, ku ekspozimi i gjatë mund të sjellë një efekt të lehtë të verdhë-jeshil). Gjithashtu e njohur për fuqinë ngjyrosëse në përzierje të tjera.

    SI PËRDORET:

   Përzieni sasinë e nevojshme të pluhurit me ujë të nxehtë, derisa të merrni një masë jo shumë të trashë. Shtoni uthull (opsionale), lëng limoni ose kos të thjeshtë derisa rezultati të jetë një konsistencë e qëndrueshme. Vendoseni në flokë pak të pastruar dhe pak të lagur. Mbështilleni me letër alumini dhe lëreni të veprojë ndërmjet 45 dhe 90 minuta. Pas kohës së pritur, vazhdo me larjen dhe tharjen normale.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP