Spray intensive multi-active

  Spray intensive multi-active

  Lek 3,200
   DESCRIPTION

   Spray intensive multi-active

   Spray intensive multi-active është mik i pazëvendësueshëm dhe i dobishëm i bukurisë me veprim gjallërues, detoksifikues, hidratues nëpërmjet ekstraktëve të Pine, Moringa dhe Ficus Indica. Mikromolekulat e agjentëve japin rehati dhe parandalojnë nga rrudhat falë vetive kundër plakjes nga Peptidet. Fermentimi i Lactobacillus forcon sistemin vetëmbrojtës të lëkurës, duke stimuluar rizgjimin e qelizave. Uji i butë i luleve përfundon miksimin, duke i dhënë lëkurës shkëlqim dhe ndjesi freskie.

   Përdorimi:

   Spruconi në formë rrethore në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe aplikojeni nqs gjatë ditës e keni të nevojshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP