Serum Anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës
Serum Anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës

  Serum Anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

   Serum Anti-ndotje, trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës

   Ky trajtim inovativ mbrojtës i fytyrës, është krijuar për të mbrojtur lëkurën nga agjentët agresivë si dhe nga ndotja e ambientit, duke ruajtur shkëlqimin natyral të lëkurës.Elementë aktivë specialë përshtatur me antioksidantët e jashtëzakonshëm dhe me veti ushqyese të ekstrakteve organike të Pine dhe Moringa, të cilat vonojnë plakjen duke parandaluar mosbalancimin e radikaleve të lira dhe antioksidantëve që gjenden në trup. Fermentimi i përzgjedhur i Lactobacillus sjell rigjenerimin e qelizave pa ndryshuar barrierën e lëkurës. Është efektive dhe e pandjeshme në lëkurë duke e lënë një ndjesi të freskët dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës.

   Përdorimi:

   Aplikoni në fytyrë, qafë dhe dekolte sasinë e duhur dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Është e këshillueshme të plotësohet trajtimi me Intensive Antiox Concentrate.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP