Iluminator makeup base
Iluminator makeup base
Iluminator makeup base
Iluminator makeup base

  Iluminator makeup base

  Lek 1,900
   DESCRIPTION

   Ndriçoni fytyrën tuaj me Iluminator-in që reflekton dhe që rrëshqet për ti dhënë një pamje të rifreskuar dhe plot me shkëlqim natyral fytyrës tuaj.

   Për një shkëlqim të dukshëm, është ideale të vendosni ndriçuesin e lëngshëm në pjesën e  poshtme  të fondatinës tuaj, për një pamje shumë më delikate.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP