Vetullat Perfekte-IDUN Minerals
Vetullat Perfekte-IDUN Minerals
Vetullat Perfekte-IDUN Minerals

  Vetullat Perfekte-IDUN Minerals

  Lek 2,500
   DESCRIPTION
   Produkti "Vetullat perfekte" është për ato vajza  që duan të kenë vetullat perfekte duke përdorur vetëm një produkt. Formula është e lehtë për t’u aplikuar  dhe furça e vogël, e lëmuar siguron një aplikim të saktë. Vetullave mund tu jepet forma që dëshironi shumë lehtë dhe do të qëndrojnë gjatë gjithë ditës.

   Pigmentet minerale i  japin një ngjyrë të këndshme të njëtrajtshme dhe gjithashtu i bëjnë vetullat tuaja të duken më të trasha. E  përsosur për ato vajza  që kanë vetulla të holla dhe  duan një rezultat  sa më të bukur.

   • Siguron ngjyrë natyrale  dhe  vetulla më të plota.

   • I përshtatshëm për  lëkurë të ndjeshme

   • 100% vegan

   Përmbajtja: 5,5 m
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP