Skip to product information
1 of 6

Modastika Cosmetics

Paleta për sytë -IDUN Minerals

Paleta për sytë -IDUN Minerals

Regular price Lek 3,000 ALL
Regular price Lek 3,000 ALL Sale price Lek 3,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Paletat e syve të  IDUN Minerals kombinojnë mineralet ultra të pastra në një gamë të gjerë paletash me ngjyra të ndryshme ku secila prej tyre  përmban 4  tone të ndryshme , me të cilat mund të krijoni kombinime  të larmishme  të makeup-it tuaj .

Të gjitha tonet e syve  të  IDUN  Minerals janë testuar nga oftalmologjist dhe nuk kanë asnjë efekt anësor për sytë.

Përmbajtja: 4 x 1 g / Net Wt 4 x 0,03 oz
View full details