Skip to product information
1 of 7

Modastika Cosmetics

Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

Regular price Lek 2,300 ALL
Regular price Sale price Lek 2,300 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Këto lapsa vegane të buzëve  janë një miksim i buzëkuqit  kremoz dhe një lapsi buzësh normal. Mineralet shumë të pastra kontribuojnë në pigmentimin e lartë ,vaji nordik i mjedrës i hidraton  buzët dhe duke pasur efekt qetësues ,i mban  ato të buta .  

Zgjedhja më e mirë për të gjitha vajzat  që duan buzë me ngjyra intensive dhe efekt afatgjatë.

Këto lapsa vijnë në 7 ngjyra dhe janë emërtuar sipas këngëtareve të famshme Suedeze.
Nëse  ju dëshironi të arrini  nje  ngjyrë fantastike ,mbulim perfekt,  si dhe  hidratim për buzët tuaja atëherë ,ky është produkti juaj:

-vegan
-pa aromatizues
-qëndrueshmëri e gjatë
-ngjyra e pigmentuar
-përmban vaj hidratues të mjedrës
Pesha: 2,5 gr

DIISOSTEARYL MALATE, SYNTHETIC WAX, CERA MICROCRISTALLINA, SILICA, POLYBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, CI 73360, CI 77891, CI 42090, CI 77499

View full details